משרד עורכי דין וילי יצחקי ושות' נוסד בשנת 1988, ומאז ועד היום מעניק שירותים משפטיים במגוון רחב של תחומי המשפט המסחרי-אזרחי, בהקפדה על רמה מקצועית גבוהה ושמירה על קשר אישי עם לקוחותיו. בכלל זה מתמחה המשרד במתן שירותים משפטיים בתחומי מקרקעין, תכנון ובניה, משפט מסחרי, חברות, מיזוגים ורכישות, ניירות ערך, עסקאות מימון, עסקאות בינלאומיות, מכרזים, רשויות מקומיות, משפט מנהלי, דיני עבודה, היי טק, הגבלים עסקיים, ירושה וסימנים מסחריים. בנוסף, המשרד מעניק שירותי ליטיגציה בסכסוכים מסחריים, תובענות ייצוגיות, דיני עבודה, ומשפט מנהלי.

תחומים שבהם משרדנו רכש ניסיון רב במיוחד ומומחיות הם עסקאות של נכסים מניבים, מיזוגים ורכישות, מכרזים וייצוג נתבעים בתובענות ייצוגיות.

למשרד מגוון רחב של לקוחות, הכוללים חברות ציבוריות ופרטיות, גופים ציבוריים, חברות עירוניות, חברות זרות, קיבוצים, ולקוחות פרטיים. לקוחות המשרד פועלים בתחומי עיסוק מגוונים כגון: השקעה, נכסים מניבים, בנייה קבלנית, תיירות, ניהול והקמת בתי אבות ובתי חולים גריאטריים, תשתיות, מזון, תעשיה, היי טק, פרסום, יבוא ויצוא.

הצוות המנוסה והמקצועי של המשרד מעניק ללקוחותיו את השירות המשפטי היעיל והמתאים ביותר מבחינת הלקוח, תוך היכרות עמוקה עם פעילותו העסקית וצרכיו של הלקוח. בנושאים הדורשים מומחיות מיוחדת, כגון: תכנוני מס מורכבים, רישום פטנטים וכיו"ב, וכן בפעילות עסקית בחו"ל הדורשת סיוע מעורכי דין מקומיים בחו"ל, המשרד פועל בשיתוף פעולה עם משרדים המתמחים בתחום הדרוש וכן עם משרדי עורכי דין במדינה הזרה בה מתקיימת הפעילות העסקית.

המשרד שואף להעניק ללקוחותיו שירות מקצועי, מהיר, אמין ואישי.